Home Novinky Novinky Rok na Blatech

Rok na Blatech

Ze života ZS Dynín

Rok na Blatech

Pojďte se námi podívat na dokument z našeho krásného jihočeského kraje, kde odhalíme tajemství naší Zemědělské Služby Dynín a.s. Tento dokument se bude prezentovat ve formě seriálu, kde každá epizoda přináší poznání o našich tradicích, zvycích a podrobném popisu našich služeb. Přidejte se k nám a sledujte seriál "Rok na Blatech".

 

1. díl

Vítáme vás u prvního dílu našeho seriálu názvem Rok na Blatech, která oslavuje 30 let založení Zemědělské služby Dynín, a.s. V tomto prvním videu se podíváme na krásu spojení mezi námi a přírodou, která nás obklopuje, na naše tradice a akce, které pro vás máme v roce 2024.

 

2. díl

V tomto díle nasajeme vánoční atmosféru, kdy si zazpíváme vánoční lidové skladby a také navštívíme jihočeské rybníky během jejich výlovu.

 

3. díl

Připojte se k nám, když se ponoříme do světa honů na bažanty a do mysliveckých oblastí. Nakonec si společně užijme nezapomenutelnou mysliveckou píseň.

 

4. díl

Tentokrát se společně podíváme, jak probíhá Ševětínský masopust. Ale to není vše. Ponoříme se také do jádra sila Zemědělské Služby Dynín a.s.

 

5. díl

Dnes se ponoříme do atmosféry velikonočních svátků, kde se společně podíváme na farmu plnou kuřátek a na proces výroby krmných směsí. Na závěr si poslechneme tradiční velikonoční koledy.

 

6. díl

Právě teď, kdy příroda ožívá, se společně podíváme na pole probouzející se k životu a detailně prozkoumáme proces přípravy na silážování kukuřice a vše, co s tím souvisí.

 

Dále se můžete těšit na další informativní epizody seriálu "Rok na Blatech". Pravidelně je pro vás budeme přidávat, abyste zůstali v neustálém kontaktu s našimi novinkami a informacemi!