Home Novinky Novinky Nová prodejna krmných směsí a hospodářských potřeb

Nová prodejna krmných směsí a hospodářských potřeb

Nová prodejna krmných směsí a hospodářských potřeb

Vážení zákazníci, v areálu společnosti Zemědělské služby Dynín, a.s., Vás rádi přivítáme v naší nově otevřené prodejně krmiv a hospodářských potřeb. Člověk by docela snadno mohl získat pocit, že se dnes všechno podstatné odehrává na internetu. Některé zboží je však lepší zakoupit osobně a takzvaně si je „osahat“. Doplňkovou činností firmy je nově prodej hospodářských potřeb s řadou sezónních nabídek. Místním zahrádkářům, řemeslníkům, majitelům zvířecích mazlíčků a nejen jim, umožňujeme výhodně pořídit věci praktického užití bez nutnosti zajížděk do větších měst.

 

 

Prodejna je koncipována jako samoobslužná, kdy náš odborně proškolený personál je připraven pomoci s výběrem zboží a odbornou radou. Pohodlně u nás zaparkujete a rádi Vám s krmivem, či jiným zbožím, pomůžeme do vozu (manipulaci usnadní nákupní plošinky). Zákazník si vybere ze širokého sortimentu našich krmných směsí, obilovin a šrotů, které nyní nabízíme v 25 kg i 10 kg baleních s novým barevným designem.

 

 

Jak už z názvu plyne, zboží u nás pořídí každý kutil, farmář, zahrádkář i řemeslník. Kromě našich krmiv nabízíme mimo jiné i vitamínové a minerální doplňky pro hospodářská zvířata, krmítka, solné a minerální lizy. Širokým sortimentem krmiv a pamlsků budou potěšeni také chovatelé psů a koček. Vybírat mohou i z vodítek, postrojů, obojků, šampónu či podestýlek.V nabídce máme také drogistické zboží, pracovní rukavice a oděvy, obuv a ochranné pomůcky. V zahradnické sekci naleznete substráty, travní směsi, mulčovací kůru, hnojiva, přípravky na ochranu rostlin, květináče a truhlíky, zahradní nářadí, hadice a netkané textilie. Nejen pánové pak mohou vybírat ze široké škály zednického nářadí, železářského sortimentu a auto – moto doplňků.

 

 

Neváhejte s návštěvou této komplexní prodejny, budete příjemně překvapeni. V případě potřeby jsme schopni zajistit i požadované – neskladové zboží, reagujeme na podněty zákazníka a těší nás, právě Vaše spokojenost. Zboží je možno platit v hotovosti nebo platební kartou.

 

Nevíte si rady s výběrem vhodného krmiva? Obraťte se s důvěrou na nás v provozní době od pondělka do pátku, v čase od 8.00 – 16.00 hodin.
Vážíme si toho, že patříte nebo brzy budete patřit mezi naše spokojené zákazníky, využijte našeho zázemí k nákupu, těšíme se na Vás.

Autor: Jana Holšánová