Krmiva

Krmiva

Do našich krmiv a krmných směsí dáváme veškeré své know-how, o němž víme, že je jedinečné. Už po několik desetiletí úspěšně kombinujeme rozmanitou rostlinnou a živočišnou výrobu. Do krmiv dodáváme i vlastní zemědělskou produkci, zároveň svými krmivy živíme i vlastní zvířata. To vše za respektování přísných standardů a za využití vlastní laboratoře. A když si tohle všechno sečteme a podtrhneme, máme jednoduchý výsledek: Proto jsou naše krmiva tak kvalitní. Zároveň svým klientům poskytujeme odborné poradenství tak, aby jejich zvířata co nejlépe prosperovala a byl zajištěn maximální úspěch ve výkrmu. Na závěr si dovolujeme připomenout, že veškeré krmivo rádi dovezeme, kam je potřeba – ať už volně ložené, nebo v pytlích (á 25 kg nebo 10 kg) na paletách.

Jsme tu pro vás. Vždy vám poradíme, ať potřebujete pytel krmiva, nebo několik tun. Připravíme řešení na míru a vše vám rádi zavezeme.

Maloobchod – naše krmivo v pytlích

Krmiva v pytlích nakoupíte v naší maloobchodní prodejně přímo v areálu Zemědělských služeb Dynín, případně u dalších prodejců krmiv. Nejpohodlnější objednávání je ale online v našem e-shopu.

Velkoobchod – krmivo přímo do sila

Pokud vám pytle s krmivy nestačí a potřebujete větší objemy, žádný problém! Cokoli budete potřebovat, to vám rádi v jakémkoli množství dovezeme až k vám na farmu. Nabídku našich krmných směsí a kontakt na obchodní zástupce naleznete na kontaktní stránce.

 

5 důvodů, proč chtít krmivo od nás

  1. Je vyrobené přímo od nás a z velké části z toho, co sami vypěstujeme.
  2. Máme vlastní laboratoř, takže si vše můžeme změřit a ověřit.
  3. Hospodaříme na více než 7 000 hektarech. Máme zkušenosti.
  4. Kombinujeme živočišnou a rostlinnou výrobu. Jsme komplexní.
  5. Děláme vše pro docílení dlouhodobě udržitelného zemědělského hospodaření.

 

Jak to u nás chodí?

  1. U nás v prodejně či na e-shopu si vyberete krmivo.
  2. Pokud potřebujete cokoli zkonzultovat, zavoláte našim odborníkům, případně si domluvíte individuální schůzku
  3. Velkoobchodní ceny se odvíjí od objemu, v maloobchodě je cena v prodejně stejná jako na e-shopu. V případě většího odběru je možné sjednat individuální cenu.

 

Volně ložené směsi krmiv z Dynína

Ceny volně ložených krmných směsí se odvíjejí od dodávaného množství a periodicity dodávek. Pokud máte zájem o větší odběry, kontaktujte naše obchodní zástupce. Ti vám ochotně vyjdou vstříc při sjednávání individuální ceny, která je ušitá na míru právě vašemu chovu. Zároveň vám poradí, jak krmit pro dosažení skvělých výsledků. Naši obchodní zástupci nejsou jen tak ledajací prodejci. Všichni ti, kteří u nás v současnosti pracují, mají rozsáhlé odborné zkušenosti.

 

Zavolejte tomu správnému obchodní zástupci:

Výkrm hospodářských zvířat, tvorba receptur, poradenství
Jaroslava Kostěncová, tel. č.:  731 544 891, kostencova.jaroslava@zsdyn.cz

Výkrm hospodářských zvířat, poradenství
Petr Novák, tel. č.: 731 544 866, novak.petr@zsdyn.cz

Oddělení odbytu krmných směsí a komodit
Pavel Valeš, tel. č.: 387 021 339
Marie Klímová, tel. č.: 387 021 338

 

Vaše úspěchy jsou i našimi úspěchy

Našim cílem je pomáhat zákazníkům, aby měli co nejnižší stupeň konverze a co nejvyšší užitkovost, tj. aby dosahovali co nejnižší spotřeby krmné směsi na kilogram přírůstku hmotnosti, případně co nejnižší spotřeby krmné směsi pro maximální produkci (vejce, mléko).

Předáváme zkušenosti z vlastních chovů a rostlinné výroby
Kromě výroby a prodeje krmných směsí se zabýváme také živočišnou a rostlinnou výrobou. Hospodaříme na 7 350 hektarech zemědělské půdy, chováme mléčný a masný skot a zabýváme se také výkrmem drůbeže.

 

Krmiva dovezeme na vaši farmu

Volně ložená (tj. nepytlovaná) krmiva přivezeme až na vaši farmu v jednom z našich nákladních aut, která jsou speciálně upravena pro přepravu krmných směsí a jsou vybavena dmychadlem. Díky němu naskladníme krmnou směs přímo do sila na vaší farmě. Máme také skříňové nákladní auto sloužící k rozvozu pytlovaných krmných směsí na paletách.

 

Prodej krmných směsí včetně dopravy a naskladnění

Máte zájem o naše krmné směsi ve velkém objemu? Stačí poptat volně loženou krmnou směs na výše uvedených kontaktech.